In Nederland gaat jaarlijks bijna vijfhonderd miljoen euro om in sportsponsoring. De helft ongeveer gaat naar de topsport, de andere helft is voor de breedtesport. Ook Drachtster Boys eet mee uit de ruif van de sponsoring. Ondernemers Sociëteit Drachtster Boys (OSDB) bestaat uit een groot netwerk van lokale en regionale ondernemers die de club een warm hart toedragen. Maar die liefde komt niet van één kan. Het goede imago van Drachtster Boys biedt ondernemers een perfecte mogelijkheid te profiteren van een brede regionale uitstraling. Het ‘uitnutten’ van het ondernemersnetwerk is anno 2008 een geaccepteerd en effectief instrument voor succesvolle bedrijfsvoering. Dat verklaart ook de gestage groei van sportsponsoring in de breedste zin van het woord. De kracht van sportsponsoring is groot. Met name waar het gaat om imagoversterking, verhoging van product- of merkbekendheid.
Lees meer...


Naam bedrijf Contactpersoon Vestigingsplaats Website
 @Work Personeelsdiensten B.V. (hoofdsponsor)  Rommie Woudstra  Drachten  www.workbv.nl
 Jorritsma Bouw (hoofdsponsor)  Rennier Bron  Bolsward  www.jorritsmabouw.nl
 ING Bank (hoofdsponsor)  Gert Jan Winkeler  Heerenveen  www.ing.nl
 100% Voetbal  Elly Verwoert  Drachten  www.100voetbal.nl
 A-Advies BV    Utrecht  www.a-advies.nl
 Aannemersbedrijf De Wal B.V.  S. de Wal  Drachten  www.aannemersbedrijfdewal.nl
 ABD Autobedrijf    Drachten  www.abdinruilauto.nl
 Actifood B.V.  Alex Mols   Oosterwolde  www.actifood.nl
 AJ Catering  Jouke Oostenburg   Drachten  www.ajcatering.nl
 Apuls   Jan de Vries   Burgum  www.apuls.nl
 Autobedrijf Sido Schat  Sido Schat   Drachten  www.sidoschat.nl
 Autobedrijf Idzinga    Drachten  www.autobedrijf-idzenga.nl
 Autoland van der Brug  T. Adema  Drachten  www.vandenbrug.nl
 Autoplaat BV  G. Huizinga  Drachten  www.autoplaat.nl
 Autoschade De Bolder BV    Drachten  www.autoschadeportaal.nl
 Autoschade Minne van der Werff  Minne van der Werff  Drachten
 Bakkerij Appie de Jong  Peter de Jong  Drachten  www.appiedejong.nl
 Bakkerij Gosse Tjoelker  Gosse Tjoelker  Drachten  www.bakkerijtjoelker.nl
 Baron Assurantiën   Dik Baron   Drachten  www.baronassurantien.nl
 Bentacera B.V.  Cred.administratie  Leeuwarden  www.bentacera.nl
 Binnen Drachten  Pieter de Leur  Drachten  www.binnendrachten.nl
 BIOS Drachten B.V.  Griet Jonkman  Drachten  www.biosdrachten.nl
 Boelens Concept Consult  Joan Boelens  Leeuwarden  www.boelenscc.nl
 Bos Incasso    Drachten  www.bosincasso.nl
 Bouwbedrijf Talsma  H.F. Talsma  Drachten  www.bouwbedrijf-talsma.nl
 Bouwgroep Dijkstra Draisma  B. Dijkstra  Bolsward  www.bgdd.nl
 BP Tankstation Zuiderhogeweg  Sietse Syens  Drachten `www.bp.com
 Breman Drachten   Wietze Waringa  Drachten  www.breman.nl
 Bureau van Dijk  Carolien van Dijk  Drachten  www.bureauvandijk.net
 Cavom VDM Diervoerderfabriek B.V.  J. van der Meer  Drachten  www.cavom.nl
 Chineees Specialiteiten Restaurant Azie     Drachten  www.aziedrachten.nl
 Compact Online Software BV  Conny Oosting  Drachten  www.compactonline.nl
 Datas Kantoor Kompleet  J. Huisman  Drachten  www.dekantoorvakhandel.nl
 De Laatste Eer  Freerk Jan Rijpkema  Drachten  www.dle-drachten.nl
 De Vries Everts Accountants  Cees Zijlstra  Drachten  www.dven.nl
 De Wal Schilders  Ale de Wal  Drachten  www.schilder.site/fr/drachten/de-wal-schilders
 Devridra Holding B.V.  Yntze de Vries  Drachten  www.drimble.nl/bedrijf/drachten/9992510/devridra-holding-bv.html
 Dolmans Landscaping    Beilen  www.dolmanslandscaping.com
 Eatcounter De Drait  Hans Spoelstra  Drachten  www.eatcounterdedrait.nl
 Eetcafe De Zaak  Janneke Faber  Drachten  www.dezaakdrachten.nl
 Electroworld Talsma     Dokkum  www.electroworldtalsma.nl
 Elinga Mode   Bas de Vries  Drachten  www.elingamode.nl
 Fitaal de Sportlaan  Oedo Mulder  Drachten  www.fitaal.nl
 Frieswijk Makelaar NWM    Drachten  www.frieswijkmakelaar.nl
 Fryslan Vikings  Marinel Pleij  Buren (Ameland)  www.frysianvikings.nl
 G. de Haan Bouwbedrijf    Garijp  www.bouwbedrijf-dehaan.nl
 HR Piping B.V.  Tjibbe Reitsma   Suameer  www.hrpiping.nl
 HRP Planontwikkeling  Hayo Radersma  Drachten  www.hrpplanontwikkeling.nl
 Huhtamaki/Leo Reitsma Papier Recycling  Eddie Sikkes  Marum  www.huhtamaki.com/paper-recycling
 Husse    Drachten  www.husse.nl
 Installatiebedrijf Hoekstra  H.A. Veenstra  Heerenveen  www.hoekstra-heerenveen.nl
 Jachthaven De Drait    De Wilgen  www.jachthavendedrait.nl
 Jellema Vastgoed BV  Simon Jellema  Drachten  www.jellemavastgoed.nl
 Kamsma  Schoenen  Andre Kamsma  Drachten  www.kamsmaschoenen.nl
 Kijlstra Taxivervoer  Rudy Verwoert  Drachten  www.kijlstra.nl
 Koelvisie    Drachten  www.koelvisie.nl
 Koopmans  Paul Dokter  Marrum  www.pkkoopmans.nl
 Kootstra Grond-, weg- en waterbouw  Jelle Kootstra  Drachten  www.kootstragww.nl
 Landman Schoonmaakbedrijf   T. Landman  Heerenveen   www.landmanschoonmaak.nl
 Leistra Bestratingen  Simon Leistra  Drachten  www.detelefoongids.nl/leistra-straatmakersbedrijf-bv/11440802/5-1
 Lippe Wonen  Aldert Lap  Drachten  www.lippewonen.nl
 Medical Thuiszorg BV  Jos van Leeuwen  Leek  www.medicalgroep.nl
 Multi Copy Drachten   Lambert Stavast  Drachten  www.multicopy.nl
 MWS beheer    Groningen
 NID (Noordelijke Industrie Drachten)  Willem de Vries  Drachten  www.nid-drachten.nl
 NoRisk IT-groep  Wiebren Nieuwenhuis  Groningen  www.noriskit.nl
 Omrin  F. Bakker  Leeuwarden  www.omrin.nl
 Outboard Occasions B.V.  Joost Pragt  Ureterp  www.tweedehands-buitenboordmotoren.nl
 Paulusma Reizen  Paulus Paulusma  Drachten  www.paulusma.nl
 Paviljoen de Leyen  Piet Hager  Rottevalle  www.deleyen.nl
 PersMedia  Stefan Mahabier  Drachten  www.pers-media.nl
 PI Groep  Jan Tabak  Drachten  www.pi-groep.eu
 Post Cleaning  A. Post  Drachten  www.postcleaning.nl
 Progatech  Djurre Botenga  Drachten  www.progatech.nl
 PWB Administraties & Belastingsadviseurs  Pieter Boonstra  Zeewolde  www.pwbadvies.nl
 PWC  Cees Alserda  Leeuwarden  www.pwc.nl
 Quales Inspections BV    Drachten  www.qinspections.nl
 Rabobank Drachten Friesland Oost  Geert va nder Meulen  Drachten  www.rabobank.nl
 R.M. Advisering B.V  Roelof Vochteloo  Drachten  www.detelefoongids.nl/r-m-advisering-bv/20571168/5-1
 ROC Friesepoort  M. Spoelstra  Drachten  www.rocfriesepoort.nl
 SCA Hygiene Products Suameer B.V.    Burgum
 Schilderwerken Drachten B.V.  Gerad Stuy  Drachten   www.schilderwerken-drachten.nl
 Schilderwerken Koopmans V.O.F.  J. Koopmans  Drachten  www.schilderkoopmans.nl
 Siebe de Vries Verzekeringen  Siebe de Vries  Drachten  www.siebedevries.nl
 Snij Noord .  Gerrit Jellema Heerenveen  www.snijnoord.nl
 Spoelstra technisch installatiebedrijf  J. Spoelstra  Drachten  www.tib-spoelstra.nl
 Trip Advocaten & Notarissen  Astrid van der Boog  Drachten  www.triplaw.nl
 Univé Dichtbij  H.J. v.d. Veen  Drachten  www.unive.nl/dichtbij
 Uw Financieel Kompas  Max Wenniger  Drachten  www.uwfinancieelkompas.nl
 Vakgarage Terpstra  Jenny Terpstra  Drachten  www.vakgarageterpstra.nl
 Van den Belt Beheer B.V.  Gerrit van den Belt  Drachten  www.vandenbelt.com
 Van der Meulen Drachten B.V.    Drachten  www.vandermeulen-badkamers.nl 
 Van der Veen & Kromhout  B.D. Snijder  Surhuisterveen  www.kromhout.com
 Van der Velde Verzekeringen  Jacob Russchen  Drachten  www.vd-velde.nl
 Van der Wiel Holding B.V.  Gerit-Jan Kooistra  Drachten  www.vanderwiel.nl
 Veneboer Sport 2000    Drachten  www.veneboersport.nl
 Verkeerseducatie Centrum Drachten BV  Gert-Jan.Kreeft  Drachten  www.vecdrachten.nl
 Vivix Design  Arjen Nieuwenhuis  Drachten  www.vivixdesign.nl
 WMR Milieutechniek  Dick van der Mei  Drachten  www.wmr.nl

Uitgelicht

De OSDB houdt jaarlijks een ledenvergadering. Voor u als lid de kans om kennis te nemen van de stand van zaken en ontwikkelingen in de ondernemersvereniging en vooral ook om er over mee te praten. Deze ledenvergadering zal gaan plaatsvinden.